Dell Precision 17 5760 – wszechstronny komputer z dyskiem SSD i procesorem i7

Autor Adam • Laptopy Dell Precision • 10 mar 2022

Dell Precision 17 5760 to laptop klasy profesjonalnej. Wyposażono go w szereg podzespołów, które pozwolą na szybkie i sprawne wykonywanie zadań. Jest to moc wystarczająca na wykonywanie kilkunastu zadań jednocześnie.

Specyfikacja laptopa Dell Precision 17 5760

Dell Precision 17 5760 to laptop klasy profesjonalnej. Wyposażono go w szereg podzespołów, które pozwolą na szybkie i sprawne wykonywanie zadańModel Precision 5760 wyposażono w procesor Intel i7 11850H. Procesor ten posiada 8 rdzeni i 16 wątków, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy wielozadaniowej, niezależnie od tego, czy edytujesz wideo, czy tworzysz prezentację PowerPoint. Użytkownicy poszukujący większej mocy obliczeniowej mogą wybrać procesor z 10 rdzeniami i 20 wątkami.

Kolejną cechą laptopa Dell Precision 17 5760 jest jego dysk ssd. Dysk ssd jest znacznie szybszy niż tradycyjny dysk twardy, co oznacza, że będzie ładował programy i pliki znacznie szybciej niż inne laptopy dostępne obecnie na rynku. Oprócz tego, że dysk ssd jest szybszy niż inne dyski dostępne obecnie na rynku, przechowuje on również dane w sposób bardziej wydajny niż tradycyjny dysk twardy.

Funkcje pozwalające na połączenie się z innymi urządzeniami – i więcej

Laptopy Dell Precision 17 5760 mają wszystkie funkcje łączności, których potrzebujesz. Są wyposażone w najnowszą sieć bezprzewodową Wi-Fi 6 i opcjonalny szerokopasmowy modem mobilny 4G LTE, więc nie musisz się martwić o utratę połączenia, gdy wychodzisz z biura. Mają też wiele portów, w tym sześć portów USB-A i dwa porty Thunderbolt 3, które obsługują dwa monitory 4k z częstotliwością 60 Hz.

Laptopy Dell Precision 17 5760 są wyposażone w szereg funkcji zapewniających ochronę danych. Należą do nich:

Dell ControlVault, który zapewnia dodatkowe warstwy zabezpieczeń, w tym opcje czytnika linii papilarnych i czytnika kart inteligentnych.

Dell Mobile Connect, który umożliwia wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych z komputera, dzięki czemu nie musisz przełączać się między urządzeniami.

Zintegrowana kamera internetowa 720p i mikrofon, umożliwiające łatwą współpracę.

 

Tagi: , ,

Comments are closed.