Do gier i pracy – Lenovo Y50-50

Autor Adam • Komputery Lenovo • 18 lip 2016

Jeżeli chcesz kupić nowy laptop, który będzie się nadawał nie tylko do pracy ale również do tego, że by można było na nim pograć w różne gry komputerowe, to Lenovo Y50-50 będzie idealnym wyborem.

Produkty firmy Lenovo są jednymi z najbardziej rozchwytywanymi na rynku

fot. lenovo.com

Produkty firmy Lenovo są jednymi z najbardziej rozchwytywanymi na rynku. Poprzednik Lenovo Y50-50 był bardzo popularny, i to samo dzieje się z tym modelem. Możesz się zastanawiać dlaczego tak się dzieje. Otóż jego stosunek ceny do jakości jest wyśmienity.
Lenovo Y50-50 posiada bardzo zaawansowane podzespoły wewnętrzne, ale nie kosztuje wcale fortuny (o czym więcej tutaj: http://notebookdlaciebie.com.pl/2016/07/18/lenovo-y50-70-notebook-dla-graczy-ceniacych-stosunek-ceny-do-jakosci/). Możesz liczyć na ogromną ilość udogodnień, które sprawiają że granie w gry komputerowe robi się jeszcze bardziej przyjemne. Dlaczego? Otóż firma Lenovo stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta, dlatego Lenovo Y50-50 jest produktem, który na pewno zadowoli Cię w stu procentach. Możesz się zastanawiać jakie przydatne funkcje ma ten laptop, których brakuje w innych modelach.

Kupując Lenovo Y50-50 możesz w bardzo wygodny sposób grać lub pracować w nocy. Jeżeli przeszkadza Ci to, że w ciemnym pokoju bardzo ciężko jest dostrzec klawisze, to możesz w tym modelu włączyć aż dwa tryby podświetlenia klawiatury. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mają problemy z bezwzrokowym pisaniem. A nawet te, które posiadają taką umiejętność czasem się mylą w naciskaniu klawiszy i muszą się denerwować tym, że nie mogą łatwo skorygować swoich błędów w ciemnym pomieszczeniu. 2 tryby podświetlenia sprawiają, że możesz dostosować natężenie światła. Jeśli uważasz, że jeden tryb jest zbyt mocny, to możesz włączyć nieco mniejsze podświetlenie. Jest to również bardzo przydatna funkcja, jeśli akurat nie masz przy sobie ładowarki. 2 tryby pozwalają bardzo wygodnie kontrolować zużycie energii elektrycznej.

Podsumowując można powiedzieć, że Lenovo Y50-50 to wyśmienity laptop, który na pewno przypadnie Ci do gustu, jeśli wymagasz od swojego komputera dużych osiągów, bardzo mocne podzespoły wewnętrzne sprawią, że osiągniesz swój cel i będziesz zadowolony.

Tagi: , , ,

Comments are closed.