Elegancka stacja robocza

Autor Adam • Komputery Lenovo, Laptopy biznesowe, Lenovo ThinkPad • 29 sty 2016

Laptop Lenovo ThinkPad W550s z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wybrednym użytkownikom (więcej: http://www.notebooki-biznesowe.pl/lenovo-thinkpad-w550s-stacja-robocza-z-niskonapieciowym-procesorem/). Wykonany z najwyższej jakości materiałów, pod obudową kryje najnowsze i najbardziej wydajne rozwiązania technologiczne.

Laptop Lenovo ThinkPad W550s z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wybrednym użytkownikom

fot. lenovo.com

Zacznijmy od wyglądu chociaż tu nie znajdziemy raczej nic co odróżnia ten model od linii ThinkPad. Solidne wykonie i prosty biznesowy look to jego cechy charakterystyczne. W tym modelu użytkowników zaskoczy z pewnością bardzo wydajna i długo działająca bez konieczności ładowania bateria. ThinkPad W550s posiada także dwie baterie. Ekran o przekątnej 15,6 cala ma różne możliwości jeżeli chodzi o matryce. Najtańszą opcją jest ta w jakości HD, późnej FullHD i warta największe uwagi IPS 3K(2880 x 1620 pikseli). Jej główną zaletą jest bardzo szeroki kąt widzenia, aż do 170 stopni oraz wierne oddanie nasyconych kolorów. Użytkownicy docenią to podczas codziennej pracy na zaawansowanych aplikacjach służących do obróbki grafiki czy animacji. Oczywiście w modelu ThinkPad W550s jest niskonapięciowy procesor Intel, i tu potencjalny klient może wybierać spośród kilku możliwych. Pamięć można rozszerzyć do 16 GB.

Zintegrowana kamera internetowa HD i mikrofon, która gwarantuje najlepszą jakość dźwięku i obrazu sprawi, że konferencje internetowe nabiorą innego znaczenia. Poza szerokokątną kamerą, producent gwarantuje także działanie przy słabym oświetleniu. Wyposażenie opcjonalne modelu Lenovo ThinkPad W550s obejmuje również wbudowany modem do obsługi Internetu mobilnego. Bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza dla oósb które dużo podróżują czy często spotykają się z klientami poza biurem. Wystarcz bez konieczności dopisania modemu zewnętrznego, włożyć kartę SIM z Internetem mobilnym, aby nie być uzależnionym od WiFi czy HotSpotów. Nad bezpieczeństwem plików przechowywanym w pamięci urządzenie czuwa dodatkowo czytnik linii papilarnych. To rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Klawiatura w tym modelu to coś co oczaruje wszystkich jej użytkowników. Niezwykle wygodna i bardzo precyzyjna, została już niejednokrotnie doceniona zbierając różne nagrody. Dla osób lubiących gadżety w sprzęcie fajną opcją jest podświetlana ledowo klawiatura.

 

Tagi: , , ,

Comments are closed.