HP EliteBook 845 G7 – komputer biznesowy dla wymagających

Autor Adam • HP EliteBook • 28 sie 2020

HP postanowiło zaktualizować swoją ofertę biznesowych laptopów wzbogaconych o szereg istotnych elementów mających wpływ na funkcjonalność urządzeń.

Jednym z dziewięciu przenośnych komputerów, które zadebiutują na rynku latem 2020 jest HP EliteBook 845 G7. Co warto wiedzieć o sprzęcie, a także do kogo jest skierowany? Poniżej przedstawiamy szereg informacji, które pozwolą przybliżyć charakterystykę laptopa.

HP EliteBook 845 G7 – zaawansowany i dostosowany do Twoich potrzeb

HP EliteBook 845 G7 (http://laptopworld.pl/2020/08/jak-zbudowany-jest-laptop-biznesowy/) należy do siódmej generacji biznesowej linii EliteBook, która cieszy się sporym zainteresowaniem w swojej kategorii. Nowoczesny i dynamiczny charakter urządzeń odpowiada panującym standardom i dostosowuje się do pełnego wyzwań dnia codziennego.

Wyposażony w energooszczędny procesor AMD, który w najwyższej konfiguracji stanowi Ryzen 7 PRO to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy od przenośnego komputera wymagają wydajnej pracy.

Co więcej, pod elegancką oraz wytrzymałą obudową, która jest charakterystyczna dla linii EliteBook, znajdziemy układ m.in. AMD Radeon RX Vega 7 odpowiadający za obsługę graficzną laptopa.

Solidność i funkcjonalność motywem przewodnim HP EliteBook 845 G7

Debiutujący na rynku latem 2020 przenośny komputer skierowany do zaawansowanych klientów biznesowych HP EliteBook 845 G7 to konstrukcja wyposażona w 14-calowy ekran o matrycy Full HD IPS, pod której obudową znaleźć możemy:

  • szybki dysk SSD o pojemności do 1 TB
  • do 32 GB pamięci RAM
  • bogactwo oferowanych złączy.

Odświeżony HP EliteBook 845 G7 siódmej generacji waży około 1.33 kg, a jego wymiary to 326.3 x 214.7 x 17.9 mm.

Laptop bez problemu obsłuży większość wymagających aplikacji biurowych i odnajdzie się w biurze, a także sprawdzi się jako mobilny sprzęt, który zabrać można ze sobą na biznesowe spotkanie czy konferencję.

Ludzie - wayhomestudio - pl.freepik.com

Comments are closed.