Jaki prezent dla informatyka? Oto 3 najlepsze propozycje!

Autor Adam • Lenovo, Stacje graficzne, Stacje robocze Lenovo • 9 kwi 2017

W dobie rozwoju branży IT praca w domu niekoniecznie musi oznaczać, że jesteśmy informatykami. Coraz więcej osób decyduje się na budowanie kariery w zaciszu swoich czterech ścian i niemal wszyscy sobie to chwalą. Zakup prezentu dla informatyka bywa zadaniem trudnym. Taka osoba zazwyczaj ma wszystko, czego potrzebuje i nie ucieszy jej ani nowy komputer, ani tablet. Ucieszą jednak inne rzeczy. Jakie? Poniżej trzy nasze propozycje.

Pomysł numer jeden: Wycieczka

W dobie rozwoju branży IT praca w domu niekoniecznie musi oznaczać, że jesteśmy informatykami

fot. lenovo.com

Odpoczynek to dla informatyka czas na naładowanie baterii do pełna. Taka osoba zazwyczaj wybiera miejsca ciche, gdzie może odpocząć przede wszystkim psychicznie. Doskonałym pomysłem na prezent będzie wycieczka nad morze, Mazury lub w góry. Aby odpoczynek nie oznaczał tylko bierności, świetnym rozwiązaniem będzie wizyta w ośrodkach z wodami termalnymi. Warto pamiętać, że informatycy często narzekają na bóle głowy oraz stawów, dlatego regeneracja w basenach termalnych może odmienić ich nastawienie do rehabilitacji i wpływu pracy na zdrowie.

Pomysł numer dwa: Escape Game

Nie każdy informatyk jest cichy. Wbrew pozorom to bardzo rozrywkowe osoby, które doceniają niecodziennie zabawy. Bardzo fajnym pomysłem na prezent będzie wizyta w Escape Game, czyli budynku w którym zostajemy zamknięci i zmuszeni do rozwiązania zagadek aby wydostać się na zewnątrz (więcej tutaj). Rozrywka będzie liczyła kilku uczestników, więc oprócz zabawy, obdarowany będzie mógł liczyć na nowe znajomości.

Pomysł numer trzy: Stacje graficzne Lenovo

Stacja graficzna to ponadprzeciętnie wyposażona platforma do wykonywania najróżniejszych zajęć z zakresu informatyki. Naszym zdaniem stacje graficzne Lenovo (http://www.thinkpady.pl/stacja-graficzna-lenovo/stacje-graficzne-lenovo/) należą do najlepszych, ponieważ w ich przypadku stosunek ceny do jakości jest niczym jeden do jednego. Osoba obdarowana z pewnością doceni taki prezent i choć kosztuje on często powyżej 3000 złotych – trudno o lepszy prezent dla programisty, grafika lub post-producenta. Więcej o stacjach graficznych Lenovo przeczytasz tutaj.

Jaki prezent dla informatyka? Mamy nadzieję, że nasze propozycje spełnią Wasze wymagania i chętnie z nich skorzystacie!

 

 

Tagi: , , ,

Comments are closed.