Jeśli stacja robocza w biurze, to tylko Lenovo ThinkStation D3

Autor Adam • Komputery Lenovo • 25 maj 2015

Praca na maksymalnych obrotach i w szybkim tempie. Temu wyzwaniu nie podoła każdy komputer, ale Lenovo ThinkStation D30 z pewnością tak.

Praca na maksymalnych obrotach i w szybkim tempie. Temu wyzwaniu nie podoła każdy komputer, ale Lenovo ThinkStation D30 z pewnością tak

fot. lenovo.com

Minimalistyczna, czarna obudowa będzie wyglądać znakomicie w każdym biurowcu. Na jej przedniej ścianie zamontowano metalową kratkę, której celem jest wspomaganie wentylacji urządzenia. Ponad to porty USB oraz audio. Porty USB zamieszczono również na tylnej ścianie co daje więcej możliwości użytkownikom. Do obudowy dołączono również uchwyt co na pewno przydatne jest przy przenoszenia komputera.

Stacja posiada możliwość obsługi dwóch procesorów Intel Xeon oraz profesjonalne układy graficzne nVidia NVS i Quadro (więcej: http://www.nvidia.pl/object/quadro-workstation-graphics-pl.html).

Oprogramowanie zainstalowane w komputerze to Windows 8.1 Pro lub Windows 7 Professional. Istnieje również możliwość zainstalowania innego, dowolnego systemu. Ciężka praca nie jest straszna ThinkStation D30 dzięki zasilaniu o mocy 1120 W.

Urządzenie posiada takie certyfikaty jak np. Certyfikat Energy Star, Energy Star Qualified i EPEAT Compliant.

Tagi: , , ,

Comments are closed.