Komputer stacjonarny dla początkujących menadżerów – Lenovo V530-15ARR

Autor Adam • Komputery Lenovo • 29 maj 2019

Każda osoba otwierająca bądź posiadająca firmę, wie jak ważne jest odpowiednie wyposażenie biura. Dobrze by było, gdyby kupowany sprzęt był dostępny w przystępnej cenie, pozwalając na rozsądniejsze zagospodarowanie budżetu. Jednym z rozwiązań, które mogą zapewnić bezpieczeństwo, ergonomię i wysoką produktywność jest komputer Tower Lenovo V530-15ARR. Maszyna w podstawowej wersji pracuje na procesorze AMD Ryzen 5-2400G w połączeniu z szybkim dyskiem SSD. Całość prezentuje się w eleganckim stylu w obudowie z portami umieszczonymi na przednim panelu.

Lenovo V530-15ARR – komputer stacjonarny zabezpieczony przed kradzieżą i włamaniem

Zaprojektowany z myślą o biznesie, komputer od Lenovo, pomimo swojej niskiej ceny, jest przygotowany do pracy przynajmniej na kolejną dekadę. Łączy wszystkie istotne w dzisiejszych czasach cechy: wydajny procesor, szybką pamięć operacyjną i błyskawiczny dysk SSD. Dostarczając najnowszych technologie bezpieczeństwa, jest łatwy w utrzymaniu stając się wymarzonym kompanem do pracy. W czarnej, metalowej obudowie znajdziemy zestaw ważący wraz z opakowaniem 5,7 kg. W środku, w zależności od wybranych podzespołów, znaleźć się może dysk SSD o pojemności 256/512/1024/2048 GB, pamięć operacyjna DDR4 w ilości 8/16/32 GB. Za przetwarzanie i wyświetlanie obrazu odpowiadać będzie zintegrowana karta graficzna Intel HD, a jeśli zechcemy: Nvidia GeForce GT 730 lub Nvidia Quadro P400.

Nie musimy się także martwić o kwestię bezpieczeństwa, gdyż V530-15ARR posiada mnóstwo opatentowanych przez Lenovo funkcji. Poza podstawowymi TPM 2.0, kensington lock slot, pomocne w razie wypadku okazać może się zaczep kłódki, ochrona przed podłączeniem nieautoryzowanego urządzenia USB i alarm informujący o nieplanowanym otwarciu obudowy.

Przedni panel wyposażono w standardowy komplet wejść: 4 x USB 3.0, 2 x USB 3.1, wejścia audio. Z tyłu znajdziemy 3 x wejście audio, VGA, DP, HDMI, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 oraz RJ-45.

Comments are closed.