Laptop Lenovo – to co istotne

Autor Adam • Laptopy Lenovo, Lenovo • 29 sty 2018

Typowy laptop Lenovo to dla dość wielu z nas laptop z ekranem o przekątnej 14 cali lub 15,6 cala. Tego typu laptop ma też dość często procesor Core i5 siódmej generacji i 8 lub 16 giga pamięci ram. Bez wątpienia taki właśnie laptop Lenovo zadowoli dość wielu, bo ma też wiele portów USB 2.0 i USB 3.0. No i jeden z ważniejszych portów, czyli minimum jeden port HDMI. Tego typu bajery ułatwiają podłączenie laptopa do nowoczesnego wygiętego telewizora LED, a to podłączenie to oglądanie premier filmowych, filmików z internetu, a niekiedy nawet granie w jeden z nowszych gier na komputer.

Typowy Laptop Lenovo to dla dość wielu z nas laptop z ekranem o przekątnej 14 cali lub 15,6 cala

Autor zdjęcia: lenovo.com

Lecz laptop Lenovo to nie tylko tego typu laptopy ze średniej półki cenowej z dotykowym ekranem i innymi tego typu bajerami, bo firma ta produkuje też tablety z dołączaną klawiaturą, czyli sprzęty dobre do pracy w każdych warunkach. Te małe laptopy są malutkie, lekkie i tanie i dlatego właśnie można je ze sobą wszędzie zabierać, bo nikt raczej nie boi się o tego typu sprzęt, ze względu na to, że ewentualne uszkodzenie go nie jest sporą stratą.

Laptop Lenovo może być też laptopem z ekranem o przekątnej 12,5 cala i z procesorem Core i5 siódmej generacji lub procesorem Core i7 siódmej generacji. Tego typu maszyna ma też do 16 giga pamięci ram, czytnik linii papilarnych i dotykowy ekran. Nie ma za to napędu optycznego, ale obecnie tego typu napęd jest w dość wielu procentach przypadków jedynie zbędnym bajerem. No a znaczenie kluczowe w przypadku tego laptopa Lenovo ma to, że jest on dość drogi i nadaje się do bardziej wymagających prac, takich jak prace z grafiką komputerową. Tego typu model spodoba się też kobietom, bo jest niewielki i jednocześnie elegancki. No i ma bardziej imponujące możliwości niż typowy tablet.

No a najwyżej jest laptop Lenovo taki jak Legion. Mowa tu o bardzo mocnym procesorze i o ciekawej stylistyce wykończenia obudowy. Sprzęt ten spodoba się twórcom stron internetowych, bo ma w sobie to coś i jest bardzo mocny.

Comments are closed.