Laptopy do gier Lenovo Y70-70

Autor Adam • Laptopy do gier, Laptopy do gier Lenovo, Lenovo • 31 sty 2017

Oferowane w sprzedaży laptopy do gier Lenovo Y70-70 zaliczone przez fachowców z branży komputerowej do dziesiątki najlepszych urządzeń gamingowych dostępnych na rynku w 2015 roku to niezwykle mocne urządzenia, które gwarantują każdemu użytkownikowi nie tylko płynną rozgrywkę ale również przeniesienie do wirtualnego świata ulubionych gier.

Oferowane w sprzedaży laptopy do gier Lenovo Y70-70 zaliczone przez fachowców z branży komputerowej do dziesiątki najlepszych urządzeń gamingowych dostępnych na rynku w 2015 roku to niezwykle mocne urządzenia, które gwarantują każdemu użytkownikowi nie tylko płynną rozgrywkę ale również przeniesienie do wirtualnego świata ulubionych gier

fot. lenovo.com

Marka znana jak również ceniona z wysokiej jakości mobilnego sprzętu komputerowego nie zawiodła wielbicieli gier komputerowych oferując im wydajne a zarazem niezwykle funkcjonalne laptopy do gier Lenovo Y70-70, które są w stanie obsłużyć bez żadnego problemu nawet najbardziej zaawansowane oprogramowania wymagające wysokiej klasy sprzętu.

Laptopy do gier Lenovo Y70-70 swoje niezwykłe osiągi zawdzięczają odpowiednio skonfigurowanym najwyższej jakości podzespołom. Doskonale współpracujący ze sobą zespół procesora Intel Core i7 z kartą graficzną GTX 960M to propozycja producenta, która z pewnością zadowoli zarówno potrzeby jak oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Urządzenia wyposażone w najwyższej klasy matrycę typu Full HD zapewniają nie tylko odpowiednią ostrość obrazu ale również wyświetlenie wszystkich jego szczegółów.

Dla zapewnienia wymaganej komunikacji z innymi urządzeniami Laptopy do gier Lenovo Y70-70 wyposażone zostały w funkcjonalne rozmieszczony zestaw portów. Producent zaoferował również klawiaturę z funkcją podświetlania, która pozwala na prowadzenie rozgrywek nawet w zaciemnionym pomieszczeniu co w przypadku tej klasy urządzeń jest również bardzo dużą zaletą.

Tagi: , , ,

Comments are closed.