Lenovo E31-70 wśród laptopów klasy biznesowej

Autor Adam • Laptopy biznesowe, Lenovo seria E • 21 mar 2016

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie mobilnymi urządzeniami komputerowymi, których funkcjonalność ma za zadanie pomagać w wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, liderzy w branży wciąż szukają nowatorskich rozwiązań, które są w stanie sprostać aktualnym oczekiwaniom i potrzebom użytkowników. Jednym z modeli laptopów klasy biznesowej, który zajmuje wysoką lokatę w rankingach i wartym zainteresowania jest Lenovo E31-70.

Model laptopa biznesowego Lenovo E31-70 o przekątnej ekranu 13,3 cala i wadze półtora kilograma to urządzenie idealnie dopasowane do stale zmieniających się warunków codziennej pracy nie tylko w biurze ale również poza jego siedzibą

fot. lenovo.com

Model laptopa biznesowego Lenovo E31-70 o przekątnej ekranu 13,3 cala i wadze półtora kilograma to urządzenie idealnie dopasowane do stale zmieniających się warunków codziennej pracy nie tylko w biurze ale również poza jego siedzibą. O wymaganej mobilności urządzenia oprócz zwiększonej wytrzymałości obudowy zadecydowało również wyposażenia go w wydajny dwukomorowy akumulator, o pojemności 35 Wh. Wybór tego rodzaju baterii pozwala na pięciogodzinną pracę urządzenia bez konieczności korzystania ze stałego źródła zasilania. Urządzenie posiada matową matrycę typu FHD zapobiegającą odbijaniu się refleksom światła o rozdzielczości 1920×1080 pikseli.

Wysokie osiągi jakimi charakteryzuje się Lenovo E31-70 są efektem zastosowania najwyższej jakości podzespołów przy wykorzystaniu przede wszystkim nowoczesnych technologii. Wydajność urządzenia zapewnia zastosowanie niskonapięciowych procesorów Intel w zależności od konfiguracji wybranej przez użytkownika począwszy od typu Broadwell a skończywszy na Core i5-5200U. Z kolei moc zapewnia dysk twardy klasy SSD w technologii SATA.  Za grafikę w modelu Lenovo E31-70 odpowiada zintegrowany z procesorem układ graficzny Intel HD 5500.

Producent zaproponował użytkownikowi Lenovo E31-70 wiele przydatnych przy codziennej pracy złączy. Ma on do dyspozycji między innymi  dwa porty USB klasy 3,0, złącze VGA i HDMI. Ze względu na to, że urządzenie dedykowane jest do codziennej pracy posiada wiele skutecznych zabezpieczeń nie tylko dotyczących samego laptopa ale również danych w nim zapisanych. Przed nieautoryzowanym dostępem do danych zabezpiecza urządzenie czytnik linii papilarnych użytkownika.

Tagi: , , ,

Comments are closed.