Lenovo ThinkCentre M710 – często kupowana opcja

Autor Adam • Komputery Lenovo, Lenovo ThinkCentre • 30 sty 2018

Lenovo ThinkCentre M710 to w tej wyjątkowo popularnej opcji jedynie procesor Core i3 siódmej generacji. Dlatego wielu chcących kupić pierwszy swój komputer postawi raczej na laptop z tym samym procesorem, matową matrycą i ekranem o przekątnej 13,3 cala. Opcja tego typu wygląda dobrze na papierze, bo laptop jest bardzo lekki i co najistotniejsze ma akuratny osprzęt wewnętrzny. Można też dzięki niemu pracować dosłownie w każdym miejscu. Teraz to możliwości są decydującymi parametrami, a na laptopach da się wykonywać swoje w pociągu na rozkładanym stoliku i w innych środkach transportu. Dlatego nie zabiera się pracy do domu.

Lenovo ThinkCentre M710 to w tej wyjątkowo popularnej opcji jedynie procesor Core i3 siódmej generacji

Autor zdjęcia: lenovo.com

No ale Lenovo ThinkCentre M710 też się broni jako konstrukcja akuratna, bo taką właśnie jest. Chodzi tu o to, że laptopy są bardzo wygodne, ale gdy chce się do nich dokupić kości pamięci ram to trzeba wydać trochę pieniędzy i nie zawsze w tych tańszych laptopach da się je zamontować. Podobnie jest z dodatkowym dyskiem typu SSD. Problemy są też powiązane z naprawą, bo gdy ma się tylko laptop i gdy jest on w naprawie, to nie ma się komputera do pracy i dlatego właśnie warto mieć coś takiego jak Lenovo ThinkCentre M710, bo ta jednostka centralna typu Tower ma niewielkie zapotrzebowanie na energię elektryczną i co najistotniejsze sprawdzi się w domu.

Lenovo ThinkCentre M710 jest też prostą opcją jeśli chodzi o modernizowanie, bo nawet informatyk amator może wstawić do tego komputera kości pamięci ram i inne bajery. Jednym słowem jest to opcja przyjazna dla użytkownika i sprawdza się wtedy gdy laptop jest z jakiegoś powodu nie sprawny. Bardzo ważnym jest też i to, że Lenovo ThinkCentre M710 jest ładnym komputerem i to także dla kobiecej części pracowników. Ta opcja jest też dostatecznie funkcjonalną i co najważniejsze ceny tego modelu są dość niskie. Dlatego warto się zastanowić nad tą konkretną opcją, bo ma dostatecznie dużo plusów.

Comments are closed.