Lenovo ThinkPad L15: laptop dla produktywnych

Autor Adam • Laptopy Lenovo, Lenovo • 6 lis 2019

Seria laptopów ThinkPad L jest dedykowana dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na optymalizację produktywności i wysoką satysfakcję ze swojej pracy. Aby zapewnić bezawaryjność, wysoką wytrzymałość, a przy tym utrzymać wydajność na przyzwoitym poziomie powinniśmy rozpatrzyć najnowszego notebooka z tej serii – Lenovo ThinkPad L15.

Notebook dla osób o wysokich wymaganiach – ThinkPad L15

Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, ThinkPad L15 to sprzęt dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kompromis. Model łączy wszystkie istotne w pracy cechy. Jest adekwatnie zabezpieczony przez moduł dTPM 2.0, dotykowy czujnik linii papilarnych i opcjonalną kamerkę hybrydową na podczerwień. W laptopie znajduje się solidny zestaw gniazd wejść i wyjść: 2x USB-C, 2x USB 3.1, HDMI, czytnik kart microSD, czytnik kart „4 w 1”, rozszerzenie do sieci Ethernet, RJ-45, I/O audio. W skład specyfikacji technicznej wchodzi:

  • CPU: Intel Core (Comet Lake) i3-10110U, i5-10210U, i7-10510U, i7-10710U,
  • GPU: układ Intel UHD Graphics zintegrowany,
  • RAM: 8 do 64 GB DDR4 2600 MHz,
  • SSD: M.2 PCIe NVMe o pojemności do 1 TB,
    HDD: do 2 TB (opcjonalny),
  • łączność: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, NFC, wsparcie mechanicznego dokowania, opcjonalnie LTE-A,
    bateria o pojemnośc 45 Wh (w benchmarkach do 12 godzin ciągłego użytkowania).

Kupująć Lenovo ThinkPad L15 windows 10 system otrzymamy za darmo (notebookworld.pl). To nie jedyne udogodnienie! L15 wspiera pamięć Intel Optane, posiada osłonkę ThinkShutter na wbudowaną kamerę HD (opcjonalnie na podczerwień), a jego akumulator może zostać naładowany do pełna w ciągu 90 minut.

Laptop po złożeniu ma niecałe 2 cm grubości, a jego waga wynosi 2 kg. L15 sprawdzi się u osób, które  poszukują komputera z procesorem do wykonywania operacji w zaawansowanych aplikacjach.

Technology obraz autorstwa freepik - www.freepik.com

Tagi: , ,

Comments are closed.