Lenovo ThinkPad L440 wydajnym laptopem biznesowym

Autor Adam • Komputery Lenovo, Laptopy biznesowe, Lenovo ThinkPad • 12 maj 2016

Odpowiedzią na potrzeby użytkowników poszukujących wydajnych urządzeń mobilnych za atrakcyjną cenę, które dostosowane są do wykonywania zadań związanych z codzienną pracą w środowisku biznesowym jest z pewnością model laptopa Lenovo ThinkPad L440.

Odpowiedzią na potrzeby użytkowników poszukujących wydajnych urządzeń mobilnych za atrakcyjną cenę, które dostosowane są do wykonywania zadań związanych z codzienną pracą w środowisku biznesowym jest z pewnością model laptopa Lenovo ThinkPad L440

fot. lenovo.com

Zaproponowany prze markę Lenovo czternastu calowy laptop Lenovo ThinkPad L440 jest wynikiem efektywnego rozważenia uwag jak również propozycji pochodzących od grupy dziewięciuset użytkowników z dziewięciu krajów całego świata. Opierając się na ich fachowych wskazówkach określających aktualne oczekiwania i potrzeby odnoście mobilnych stacji roboczych, stworzone zostało urządzenie, z licznymi  usprawnieniami konstrukcyjnymi, których celem była poprawa funkcjonalności a co jest z tym związane komfortu codziennie wykonywanej pracy.

Lenovo ThinkPad L440 został zadedykowany przede wszystkim do codziennej pracy w zmieniających się stale warunkach środowiska biznesowego. W zawiązku z tym urządzenie wyposażone zostało w  wiele nowatorskich oraz skutecznych zabezpieczeń dotyczących zarówno samej ochrony podzespołów jaki zapisanych danych firmowych. Laptop posiada dla przykładu szyfrowany dysk twardy oraz możliwość blokowania portów, która jest dostępna z poziomu systemu BIOS. Zaproponowane przez producenta rozwiązania, które również dotyczą zastosowania czytnika linii papilarnych stanowią należyte zabezpieczenie samego sprzętu przed uszkodzeniem jak również danych firmowych przed dostępem nieautoryzowanych użytkowników.

W modelu Lenovo ThinkPad L440 zastosowanie znalazła pełnowymiarowa a przy tym odporna na zalanie klawiaturę. Użytkownik ma do dyspozycji bardzo funkcjonalne przyciski multimedialne, blokadę określonych funkcji oraz bardzo szybki dostęp do aktualnie obsługiwanych aplikacji.

Lenovo ThinkPad L440 wyposażony został w wysokiej jakości wyświetlacz HD o rozdzielczości 1366×768 bądź 1600×900 pikseli do indywidualnego wyboru zgodnego z preferencjami użytkownika.

Ponieważ o mobilności urządzenia w dużej mierze decyduje czas jego pracy bez podłączenia do stałego źródła zasilania, Lenovo ThinkPad L440 posiada bardzo wydajny, bo o pojemności pięćdziesięciu dwóch Wh akumulator. Tego rodzaju bateria pozwala na bezproblemową pracę laptopa przez niemalże dwanaście godzin.

Warto również wspomnieć że laptop Lenovo ThinkPad L440 to bardzo energooszczędna, mobilna stacja robocza o wyraźnie obniżonym koszcie eksploatacji. Właśnie ze względu na to  prezentowany laptop zaliczony został  są do grupy przyjaznego dla środowiska  sprzętu elektronicznego.

Tagi: , , ,

Comments are closed.