Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – zabezpieczenia i specyfikacja laptopa

Autor Adam • Laptopy Lenovo • 12 lis 2021

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 powstał z myślą o tym, aby praca była wydajna i wygodna. Jest wyposażony w dużą ilość pamięci i łatwo dostępny system dyskowy. Projekt został stworzony z myślą o futurystyce i zapewnieniu wszystkich niezbędnych narzędzi.

Co zapewnia wydajność Lenovo ThinkPad P15 Gen 2?

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 powstał z myślą o tym, aby praca była wydajna i wygodna. Jest wyposażony w dużą ilość pamięci i łatwo dostępny system dyskowy. Projekt został stworzony z myślą o futurystyce i zapewnieniu wszystkich niezbędnych narzędziP15 Gen 2 to najpotężniejszy laptop do mobilnej stacji roboczej, jaki Lenovo kiedykolwiek wyprodukował. Dzięki łącznemu 15-godzinnemu czasowi pracy na baterii i wadze 3,5 kg, P15 Gen 2 jest idealny dla profesjonalistów, którzy do wykonywania swojej pracy potrzebują wysokiej wydajności obliczeniowej. Funkcje obejmują procesory Intel Core i Xeon najnowszej generacji, najnowszą grafikę z serii NVIDIA Quadro RTX oraz w pełni konfigurowalny system dźwiękowy Dolby Atmos, który

ThinkPad P15 Gen 2 to laptop klasy premium dla twórców, którzy potrzebują laptopa nadążającego za ich pracą. Nowe układy graficzne NVIDIA T1200, RTX A2000, RTX A3000, RTX A4000 i RTX A5000 (https://www.nvidia.com/pl-pl/studio/compare-gpus/) oferują najnowszą wydajność i niezawodność dzięki maksymalnie trzem M.2 do przechowywania i do 128 GB pamięci RAM. Te specyfikacje zapewnią, że ten laptop będzie w stanie osiągnąć najwięcej

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – zabezpieczenia i dane szczegółowe

Laptop Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 oferuje najbardziej kompletny pakiet zabezpieczeń. Nowy moduł dTPM2.0, a także czytnik linii papilarnych i osłona kamery internetowej umożliwiają zarówno ochronę danych, jak i kontrolę dostępu do urządzenia. Posiada gniazdo blokady Kensington, które zapewnia większe bezpieczeństwo.

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to wydajny laptop z baterią, która zapewnia do 9 godzin nieprzerwanej pracy. Posiada system dźwiękowy obejmujący technologię Dolby Atmos i 2 głośniki, a także szereg portów, w tym USB, Thunderbolt i Wi-Fi 6. Waga urządzenia to 3,5 kg.

 

Tagi: , ,

Comments are closed.