Lenovo ThinkPad P15v Gen 2: specyfikacja i wyposażenie urządzenia

Autor Adam • Lenovo • 2 lis 2021

Urzeczywistnij swoje pomysły dzięki Lenovo ThinkPad P15v Gen 2, jednemu z kilu laptopów na świecie, które zapewniają najwyższą wydajność na każdym poziomie i etapie pracy (http://www.thinkpady.pl/lenovo-thinkpad/bezkompromisowy-mobilny-laptop-nvidia-rtx-lenovo-thinkpad-p15v-gen-2/). Ten laptop, zbudowany z procesorów Intel Core Tiger Lake, jest najlepszym z obu światów; jest wystarczająco mocny do edycji wideo, ale wciąż lekki i wystarczająco przenośny do pracy w podróży. Ponadto P15v Gen 2 ma do 8 rdzeni i 16 wątków, co czyni go wydajnym tak jak współczesne komputery stacjonarne.

Specyfikacja Lenovo ThinkPad P15v Gen 2

Urzeczywistnij swoje pomysły dzięki Lenovo ThinkPad P15v Gen 2, jednemu z kilu laptopów na świecie, które zapewniają najwyższą wydajność na każdym poziomie i etapie pracyThinkPad P15v Gen 2 to szczytowe osiągnięcie klasy biznesowego notebooka Lenovo. Wyposażony w obszerne 16 GB pamięci RAM, P15v Gen 2 można rozbudować do 64 GB — jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy muszą pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie. P15v Gen 2 jest również wyposażony w system dysków SSD o pojemności 1 TB, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania ważnych danych roboczych.

To laptop z wyświetlaczem FHD oraz dźwiękiem z certyfikatami Dolby Vision i Dolby Atmos. Wyposażony w najnowszą technologię i procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX A2000 lub T600 lub T1200, zapewnisz najbardziej wciągające wrażenia na każdym laptopie. Od przesyłania strumieniowego filmów po edycję grafiki 3D — do tego właśnie są stworzone te laptopy.

Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 jest przetestowany w boju

Kontynuuj pracę bez względu na warunki! Mobilna stacja robocza ThinkPad P15v została przetestowana pod kątem 12 kryteriów wojskowych i przeszła ponad 200 kontroli jakości, aby zapewnić jej działanie w ekstremalnych warunkach. Od arktycznych mrozów po pustynie, na tym laptopie możesz liczyć.

Laptop Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 został zaprojektowany tak, aby był bezpieczny dzięki osłonie aparatu ThinkShutter, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych i funkcji Windows Hello, która ułatwia logowanie. To idealny laptop dla osoby, która potrzebuje bezpieczeństwa bez poświęcania stylu.

 

Tagi: , ,

Comments are closed.