Lenovo ThinkPad P17 Gen 2: stworzony z myślą o biznesie

Autor Adam • Lenovo • 22 lis 2021

Laptop ThinkPad P17 Gen 2 ma wszystko, czego potrzebujesz do zasilania przez cały dzień. Jest wytrzymały, stworzony z myślą o produktywności i wytrzyma cały dzień. Ten laptop z procesorem Intel Core i do 128 GB pamięci RAM jest gotowy do zadań biurowych. A dzięki dyskowi twardemu o pojemności 2000 GB nigdy nie będziesz musiał się martwić, że zabraknie miejsca.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 – moc komputera stacjonarnego w obudowie o masie 3,5 kg

Laptop ThinkPad P17 Gen 2 ma wszystko, czego potrzebujesz do zasilania przez cały dzieńMusisz zobaczyć ten laptop, żeby w to uwierzyć. Ma moc komputera stacjonarnego, ale przenośność laptopa. 17-calowy wyświetlacz jest idealny do Twoich potrzeb, takich jak edytowanie wideo lub granie w gry, i jest to pierwszy laptop, w którym zastosowano najnowsze procesory Intel Core i Xeon, zapewniając niesamowite wrażenia bez żadnych kompromisów. Nowy P17 Gen 2 to najpotężniejsza mobilna stacja robocza Lenovo.

Przenieśliśmy serię ThinkPad P na wyższy poziom dzięki najlepszej grafice i wydajnym procesorom. Za wydajność graficzną tego laptopa odpowiadają nowe układy graficzne NVIDIA T1200, RTX A2000, RTX A3000, RTX A4000 i RTX A5000. Dzięki maksymalnie trzem dyskom SSD M.2 w standardzie NVMe i do 128 GB pamięci RAM jest to najnowocześniejszy laptop pokonujący setki testów wydajności.

Szyfrowanie i ochrona danych dla użytkowników biznesowych

Ten laptop to najlepszy wybór dla biznesu i bezpieczeństwa. ThinkPad P17 Gen 2 ma moduł dTPM 2.0, który pomaga szyfrować i chronić dane, a także czytnik linii papilarnych i osłonę kamery internetowej, zapewniając optymalne bezpieczeństwo. Laptop Lenovo ma również gniazdo blokady Kensington, dzięki czemu użytkownik może zablokować urządzenie, gdy nie jest używane.

Jeśli szukasz laptopa, który jest jednocześnie mocny i lekki, Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 jest dla Ciebie idealnym wyborem (więcej: http://www.thinkpady.pl/lenovo-thinkpad/laptop-lenovo-thinkpad-p17-gen-2-dla-grafika-i-architekta-z-nvidia-rtx-i-windows-11/). Ten laptop jest wyposażony w baterię, która działa przez 9 godzin czasu pracy i może służyć również do ładowania telefonu. Ma technologię Dolby Atmos i 2 głośniki, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem, gdziekolwiek jesteś. Waga urządzenia to 3,7 kg.

 

Tagi: , ,

Comments are closed.