Lenovo ThinkPad P50s – rewolucyjna wydajność

Autor Adam • Lenovo, Lenovo ThinkPad • 20 lut 2017

Model ThinkPad P50s został wyposażony między innymi w niskonapięciowy procesor Skylake-U Intel Core i7 szóstej generacji i kartę graficzną Nvidia Quadro M500M.

Model ThinkPad P50s został wyposażony między innymi w niskonapięciowy procesor Skylake-U Intel Core i7 szóstej generacji i kartę graficzną Nvidia Quadro M500M

fot. lenovo.com

Jego 15,6 calowy wyświetlacz dostępny jest w wersji ISP Full HD lub dotykowej. Całość okryta została elegancką obudową, która charaktryzuje się stylowym wyglądem. Laptop ten jest więc doskonałą, super wydajną stacją roboczą, która sprawdzi się zarówno w biurze jak i w podróży (więcej o stacjach roboczych tutaj).

Użytkownicy tego modeli nie powinni martwić się o ewentualne zalanie klawiatury, gdyż ta jest na nie odporna. Kolejnym jej atutem jest także ergonomiczny kształt i pełny zestaw klawiszy dla jeszcze lepszego komfortu podczas pracy. Na uwagę zasługuje także spory touchpad nowej generacji, który ma podwyższoną użyteczność oraz wytrzymałość. Atutem wartym podkreślenia jest także ulepszone oświetlenie klawiatury, które znacznie ułatwia i poprawia komfort podczas pracy w słabym oświetleniu. Funkcja ta sprawdza się szczególnie podczas służbowych wyjazdów i pracy w czasie trasy.

Tagi: , , ,

Comments are closed.