Lenovo ThinkPad P70 profesjonalną stacją roboczą

Autor Adam • Lenovo ThinkPad, Stacje robocze Lenovo • 18 mar 2016

W dzisiejszych czasach wykorzystywanie sprzętu komputerowego jako niezbędnego narzędzia pracy stało się koniecznością. W większości przypadków nie wystarczają już stacjonarne stacje robocze. Użytkownicy poszukują mobilnych urządzeń o podwyższonej funkcjonalności i wydajności do profesjonalnego zastosowania.

Nie każdy dostępny na dzisiejszym rynku laptop jest w stanie obsłużyć wiele tak zaawansowanych aplikacji jak na przykład oprogramowań przeznaczonych do tworzenia projektów. Wychodząc naprzeciw tego rodzaju potrzebom marka Lenovo zaproponowała ciekawą serię laptopów ThinkPad. Wśród nich model Lenovo ThinkPad P70 o ponad siedemnastu calowym ekranie to urządzenie szczególnie dyktowane do profesjonalnego zastosowania.

Lenovo ThinkPad P70 for professionals

fot. Lenovo.com

Z myślą o stale zmieniających się warunkach pracy w modelu Lenovo ThinkPad P70 producent zaproponował niezwykle wytrzymała obudowę wykonaną z aluminium i magnezu. Jej podwyższoną odporność potwierdza uzyskany certyfikat MIL-STD. W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownik ma do dyspozycji wersję modelu Lenovo ThinkPad P70 wyposażonego w matrycę klasy Full HD o rozdzielczości 1920×1080 pikseli bądź matrycę klasy 4K o rozdzielczości 3840×2160 pikseli. Obie zaproponowane matryce charakteryzują się najwyższą na rynku jakością i obie gwarantują wręcz doskonały obraz.

O wydajności Lenovo ThinkPad P70 zadecydowało zastosowanie najnowszej generacji procesorów. I tu użytkownik ma również do wyboru model wyposażony w procesor Intel Core i7 bądź w procesor Xeon. Oba procesory idealnie współgrają z zastosowaną w urządzeniu kartą graficzną nVidia Quadro, gwarantując w ten sposób niezwykle płynną obsługę nawet najbardziej zaawansowanych pod wglądem technologicznym aplikacji. Dla zapewnienia szybkiej i bezproblemowej komunikacji z innymi urządzeniami w modelu Lenovo ThinkPad P70 znalazło swoje przemyślane miejsce wiele złączy takich jak dla przykładu cztery porty USB w standardzie 3.0, dwa USB typu C połączone ze złączami Thunderbolt trzeciej generacji, mini-DisplayPort, HDMI, LAN oraz ExpressCard 34.

Aby dowiedzieć się więcej na temat mobilnej stacji roboczej Lenovo ThinkPad P70, zapoznaj się z: http://notebookworld.pl/lenovo-thinkpad-p70-duza-stacja-robocza-dla-wymagajacych-uzytkownikow/.

Tagi: , , ,

Comments are closed.