Lenovo ThinkPad X1 Tablet – biznesowa funkcjonalność

Autor Adam • Komputery Lenovo, Laptopy biznesowe, Lenovo, Lenovo ThinkPad • 10 lut 2017

Lenovo ThinkPad X1 Tablet to nowość na rynku tabletów biznesowych. To urządzenie jest idealną propozycją dla osób, potrzebujących dużej wydajności, a jednocześnie mobilności. Dzięki swej kompaktowej i solidnej budowie oraz niewielkiej wadze, stanowi idealne narzędzie pracy dla profesjonalistów spędzających wiele czasu w podróżach.

Lenovo ThinkPad X1 Tablet to nowość na rynku tabletów biznesowych

fot. lenovo.com

Lenovo ThinkPad X1 Tablet, choć wyglądem przypomina każdy inny tablet, daje możliwość innych zastosowań. Posiada dodatkowe dołączane moduły zawierające nowe lub ulepszone funkcje, dzięki którym w każdej chwili może przekształcić się w funkcjonalny laptop, projektor lub urządzenie z kamerą 3D Intel RealSense. Istnieje także możliwość zakupu modułu z dodatkową baterią.

Wbudowany projektor pozwala na wyświetlanie wysokiej jakości obrazu o przekątnej nawet 60 cali. Obrazowanie 3D to innowacyjna technologia, która jak dotąd nie jest stosowana w wielu tabletach biznesowych. Zainstalowana w Lenovo ThinkPad X1 Tablet kamera daje możliwość skanowania, porównywania i modelowania różnych obiektów, które potem mogą zostać wydrukowane w formacie 3D. Kamera 3D pozwala także na dokonywanie pomiarów np. pomieszczeń do późniejszego projektowania przestrzeni oraz obiektów do wysyłki.

Najnowszy tablet – hybryda od Lenovo to idealne narzędzie pracy dla profesjonalistów (więcej pod linkiem). Lenovo ThinkPad X1 Tablet jest elegancki i niezwykle funkcjonalny. 12 calowy tablet z szerokoekranową, dotykową matrycą IPS wysokiej rozdzielczości, waży maksymalnie 1,1 kg (z klawiaturą). Wydajny, cichy i szybki procesor Intel Core m7 i świetny system operacyjny Windows 10 Pro OS, pamięć RAM do 16 GB i pamięć masowa nawet do 1 TB to dodatkowe atuty tabletu.

Ponadto biznesowy charakter Lenovo ThinkPad X1 Tablet podkreślają spersonalizowany wygląd, wiele rodzajów złącz, doskonała współpraca z różnymi aplikacjami oraz zaawansowane systemy gwarantujące bezpieczeństwo danych, jak sensor z czytnikiem linii papilarnych czy moduł do szyfrowania Trusted Platform Module.

Tagi: , , ,

Comments are closed.