Lenovo ThinkPad X280

Autor Adam • Laptopy Lenovo, Lenovo ThinkPad • 21 mar 2018

Lenovo ThinkPad X280 to czytnik linii papilarnych, piękna obudowa, 12,5 cala ekranu, mocny procesor Core i5 ósmej generacji, 8 giga pamięci ram, czytnik kart pamięci, 2000 giga na dysku SSD, wbudowany mikrofon, Bluetooth, jeden port HDMI, cztery porty USB, system operacyjny Windows 10, matowa matryca, jakość Full HD i pojemna bateria. Ten kompaktowy i dość mocny model jest idealną opcją dla gracza który to dość często łączy laptop ze sporym wygiętym telewizorem LED, po to by móc ciekawiej grać i oglądać premiery filmowe. Lenovo ThinkPad X280 w tej mocniejszej konfiguracji to też świetna maszyna do pracy na skromnym rozkładanym stoliku w pociągu lokalnym. Tak właśnie pracuje dość wielu ludzi. No bo jeśli wykonamy część pracy w drodze do pracy, a potem w drodze powrotnej, to zostanie nam więcej wieczoru dla nas samych lub dla naszej rodziny.

Lenovo ThinkPad X280 to czytnik linii papilarnych, piękna obudowa, 12,5 cala ekranu, mocny procesor Core i5 ósmej generacji, 8 giga pamięci ram, czytnik kart pamięci, 2000 giga na dysku SSD, wbudowany mikrofon, Bluetooth, jeden port HDMI, cztery porty USB, system operacyjny Windows 10, matowa matryca, jakość Full HD i pojemna bateria

Autor zdjęcia: lenovo.com

Lenovo ThinkPad X280 w tej mocniejszej konfiguracji to też czytnik linii papilarnych, który to zabezpiecza nasze pliki lepiej niż czterocyfrowy kod PIN systemu Windows 10. Kluczowe znaczenie w przypadku Lenovo ThinkPad X280 ma też bardzo dobra matowa matryca, dzięki której lepiej widać to co dzieje się na ekranie w miejscu obficie nasłonecznionym (więcej tutaj laptopworld.pl). Dlatego na tym konkretnym sprzęcie da się pracować także na ławce pod drzewem owocowym w naszym ogrodzie, czyli tam gdzie naturalne światło przeszkadza w graniu. Bardzo ważnym jest też i to, że obecność tej matrycy oznacza brak dotykowego ekranu, ale ekran dotykowy nie zawsze się sprawdza jeśli chodzi o granie i pracę.

Lenovo ThinkPad X280 jest też opcją znacznie wygodniejszą od typowego komputera stacjonarnego. Zużywa też od niego znacznie mniej energii elektrycznej i dlatego właśnie można na nim grać dość długo. Niezwykle istotnym jest też i to, że ma ekskluzywnie wyglądającą podświetlaną klawiaturę i ze względu na ten detal wybierają go kobiety, którym podoba się też cała reszta obudowy.

Comments are closed.