Lenovo V340-17IWL- wszystko czego potrzeba do efektywnej pracy

Autor Adam • Laptopy Lenovo, Lenovo • 29 sie 2019

Przedsiębiorca przed zakupem laptopa biznesowego dla swojej firmy powinien nie tylko zastanowić się czego oczekuje od sprzętu, ale także przejrzeć możliwie jak najwięcej ofert. Dzisiaj na rynku mamy bardzo dużo laptopów, nawet w ramach oferty jednego producenta. Ciężko zdecydować się na coś konkretnego, ponieważ modele mogą być do siebie bardzo podobne. Oczywiście, żeby dokonać najlepszego wyboru należy dowiedzieć się jak najwięcej o specyfice laptopów biznesowych, ale także należy porównać korzyści i niebezpieczeństwa jakie wiążą się z daną opcją. Najlepiej oczywiście dopłacić i cieszyć się najlepszymi rozwiązaniami. Właśnie do takich należy Lenovo V340-17IWL. Jest to mały laptop biznesowy, który doskonale sprawdzi się w pracy w biznesie. Dzięki świetnym zabezpieczeniom i szyfrowaniom, wszystkie dane przechowywane na nim są w stu procentach bezpieczne, a osoby pracujące mogą nie martwić się o nie.

Doskonałe specyfikacja, gwarantująca najwyższa jakość

Lenovo V340-17IWL gwarantuje pracę w przyjaznych warunkach. Ekran 17,3 cali może wydawać się za dużym dla kogoś, kto chce pracować w dynamicznych warunkach, jednak jego niewielka waga sprawia, że laptop jest ten w pełni mobilny. Duży ekran w połączeniu z jego jakością daje największą satysfakcję z obsługi komputera, dzięki czemu długotrwała praca nie męczy tak znacznie oczu. Oczywiście wszystko opiera się na systemie Windows 10 Pro, który zapewni możliwe najprzyjemniejsze środowisko systemowe pracy.

Pamięć RAM osiąga w Lenovo V340-17IWL nawet 16 GB. Dysk twardy o wielkości nawet 2 TB daje pewność, że wszystkie dokumenty związane z pracą będą mogły być przechowywane bezpiecznie w jednym miejscu. Zintegrowana karta graficzna marki Intel także sprawi, że wszelkie prace związane z grafiką będą wykonywane w komforcie. Lenovo V340-17IWL to doskonałe rozwiązanie dla wielu firmy.

 

Obraz z lenovo.com

Comments are closed.