Lenovo Z70-80 nowością rynkową

Autor Adam • Laptopy biznesowe, Lenovo ThinkPad • 10 maj 2016

W odpowiedzi na wciąż rosnące zarówno potrzeby jak również oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników marka Lenovo udostępniła w sprzedaży nowy model laptopa biznesowego, który charakteryzuje się nie tylko podwyższoną funkcjonalnością ale także wydajnością pozwalającą na obsługę coraz bardziej zaawansowanych aplikacji.

Lenovo Z70-80 wyposażony został w  czarną szalenie elegancką i opływową obudowę odpowiednio wytrzymałą na wpływ środowiska zewnętrznego. Producent zaproponował wysokiej klasy matrycę typu IPS o dość dużej jak na sprzęt tej klasy przekątnej wynoszącej aż ponad siedemnaście cali i rozdzielczości Full HD.  Zastosowanie powłoki antyrefleksyjnej znacznie poprawiło komfort pracy, czyniąc urządzenie narzędziem doskonale sprawdzającym się niemalże w każdych warunkach. Ponieważ użytkownicy oczekują od nowoczesnego sprzętu komputerowe nie tylko najwyższej jakości obrazu ale również dźwięku omawiany model laptopa Lenovo Z70-80 wyposażony został w dobrej klasy głośniki działające w technologii Dolby Home Theater.

Lenovo laptop do domu i biura

fot. Lenovo.com

Dla zapewnienia jak największej wydajności urządzenia producent wyposażył model Lenovo Z70-80 w najnowszej generacji procesor Intel Core i7 – 5500U. Doskonale współgrająca  z nim karta Nvidia GeForce 840M oraz ośmiu GB pamięć operacyjna z dodatkowym hybrydowym dyskiem twardym mającym pojemność  1 TB gwarantują przyszłym użytkownikom niezwykle płynną pracę podczas obsługi nawet najbardziej zaawansowanych oprogramowań. Dla zapewniania wymaganej komunikacji z innymi urządzeniami w wyposażeniu omawianego modelu laptopa Lenovo Z70-80 (o którym przeczytasz więcej na http://www.laptopiarnia.org/lenovo-z70-80-duzy-laptop-biznesowy-z-multimedialnym-potencjalem/) znalazły się niezwykle przydatne a zarazem w bardzo przemyślany sposób rozmieszczone i funkcjonalne w użytku złącza. Użytkownik w razie zaistnienia potrzeby bez ograniczeń może korzystać z portów USB klasy 2,0 oraz 3,0, portu HDMI oraz czytnika kart pamięci. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w napęd optyczny typu do wyboru DVD bądź Blu-ray.

Ważący około trzech kilogramów laptop biznesowy Lenovo Z70-80 to zdaniem zarówno użytkowników jak i fachowców w dziedzinie komputeryzacji urządzenie skrojone na miarę współczesnych czasów, którego zarówno możliwości jak i funkcjonalność doskonale dopasowuje się do wykonywania zdań związanych z codzienną pracą środowiska biznesowego. Podwyższona wydajność uzyskana poprzez zastosowanie zarówno najwyższej jakości podzespołów, jak i nowatorskich technologii sprawiła, że Lenovo Z70-80 szybko znalazł swoich zwolenników i obecnie zajmuje czołowe lokaty w rankingu sprzętu komputerowego klasy biznesowej.

Tagi: , ,

Comments are closed.