Mobilny laptop biznesowy Lenovo ThinkPad T450

Autor Adam • Laptopy biznesowe, Lenovo ThinkPad • 14 kwi 2016

Zaoferowany przez potentata w branży mobilnych urządzeń komputerowych model laptopa Lenovo ThinkPad T450 przeznaczony jest przede wszystkim do obsługi zadań zarówno w biurze, jak i poza nim. Dzięki zwiększonej funkcjonalności, wydajności oraz wytrzymałości znalazł się na wysokiej pozycji wśród urządzeń klasy biznesowej i doskonale radzi sobie jako niezbędne narzędzie wykorzystywane do codziennej pracy.

Zaoferowany przez potentata w branży mobilnych urządzeń komputerowych model laptopa Lenovo ThinkPad T450 przeznaczony jest przede wszystkim do obsługi zadań zarówno w biurze, jak i poza nim

fot. lenovo.com

Prezentowany laptop Lenovo ThinkPad T450 charakteryzuje się  bardzo stonowaną, biznesową stylistyką   a jego lekka i szalenie stabilna oraz wytrzymała obudowa wzmocniona włóknem szklanym i węglowym doskonale sprawdza się w stale zmieniających się warunkach pracy mobilnej.

Komfort pracy z laptopem Lenovo ThinkPad T450, gwarantuje wysoko oceniana zarówno przez użytkowników jak i fachowców w branży komputerowej klawiatura z funkcją podświetlania. Odpowiednio wyprofilowane klawisze oraz optymalna wielkość płytki dotykowej zapewniają użytkownikowi urządzenia wymagany komfort pracy podczas obsługi wielu aplikacji w jednym czasie.

Dostępny w sprzedaży model Lenovo ThinkPad T450 występuje w dowolnej konfiguracji z najwyższej jakości procesorami Intel Core (więcej: www.laptopy-dla-biznesu.pl/2016/04/lenovo-thinkpad-t450-solidny-laptop-do-biznesowego-zastosowania/). Producent proponuje do wyboru niskonapięciowe procesory typu Intel Core U – i3, i5 lub i7. Za grafikę urządzenia odpowiada zintegrowany z wybranym procesorem układ Intel HD 5500. Użytkownik może dodatkowo doposażyć wybrane urządzenie w oddzielną kartą graficzną nVidia GeForce GT 940M. Zastosowanie tak wysokiej jakości podzespołów zapewniło bardzo wysokie osiągi urządzenia i możliwość obsługiwania kilku aplikacji biznesowych w jednym czasie.

Dla zwiększenia funkcjonalności urządzenia producent wyposażył laptop Lenovo ThinkPad T450 w wiele złączy zapewniających wymaganą podczas codziennej pracy łączność z innymi urządzeniami. Użytkownik może korzystać z gniazda VGA, Mini DP, 3 portów USB klasy 3,0, zintegrowanego czytnika kart chipowych portu typu combo oraz czytnika kart pamięci typu SD, MMC, SDHC oraz SDXC, których przemyślane rozmieszczenie w obudowie urządzenia pozwala na bezproblemowe stosowanie.

Ogromnym atutem Lenovo ThinkPad T450 jest najwyższej jakości, bardzo wydajny akumulator o pojemności 95Wh. Podobnie jak w innych modelach laptopów biznesowych również w omawianym urządzeniu zastosowanie znalazła technologia Power Bridge, której zadaniem jest  połączenie ze sobą zewnętrznej z wewnętrzną baterią co w efekcie pozwala uzyskać maksymalny czas  pracy baterii, która wymaga konieczności ładowania po siedemnastu godzinach ciągłej pracy.

Tagi: , , ,

Comments are closed.