Mocna propozycja Lenovo

Autor Adam • Laptopy biznesowe, Laptopy Lenovo • 28 sty 2020

Laptopy produkcji Lenovo mają bardzo silną pozycję na rynku sprzętów elektronicznych. Dzięki dobremu podejściu do tworzonych przez siebie produktów, Lenovo kojarzy się z bardzo solidną marką. Dzięki temu, że producent podczas tworzenia swojego sprzętu uwzględnia różne zainteresowane grupy, potencjalnych klientów jest naprawdę dużo. Lenovo bardzo ceni sobie klientów biznesowych. Profesjonaliści potrzebują zazwyczaj sprzętu bardzo mocnego pod względem możliwych osiągów. Dlatego też najczęściej przyglądają się ofertom różnych producentów. Lenovo często potrafi jednak zwrócić na siebie uwagę najlepszymi modelami komputerów. Przykładem laptopa wybijającego się na tle innych jest Lenovo ThinkPad P53.

Rozsądny wybór

Osoby, które zdecydują się na zakup komputera Lenovo ThinkPad P53 mogą oczekiwać bardzo mocnego laptopa, dzięki któremu praca będzie wygodna

Osoby, które zdecydują się na zakup komputera Lenovo ThinkPad P53 mogą oczekiwać bardzo mocnego laptopa, dzięki któremu praca będzie wygodna. Dysponujący dużą mocą obliczeniową laptop Lenovo idealnie został skrojony pod pracującego profesjonalistę. Z tego powodu sprzęt został zaopatrzony w procesor Intel Core i5 lub Intel Core i7 (dziewiątej generacji, przynależący do rodziny Intel Coffee Lake). Maksymalnie początkowa pamięć RAM osiąga nawet 64 GB. Karta graficzna NVIDIA Quadro RTX 5000 sprawia, że Lenovo ThinkPad P53 jest też świetną pozycją dla grafików, architektów czy projektantów. Dysk twardy przekracza w niektórych wersjach nawet 2TB. To naprawdę mocy sprzęt, który pozwoli na rozwinięcie skrzydeł przy pracy.

Do tego trzeba nadmienić, że praca na nim jest po prostu wygodna od strony technicznej. Wysokiej klasy, bezawaryjna klawiatura sprawia, że pisanie jest przyjemne. Klasyczny w ThinkPadach gładzik także pozwala na szybką pracę, nawet jeżeli w pobliżu nie ma myszki. Sprzęt jest standardowych rozmiarów, ponieważ matryca ma 15,6 cali. Przy tym wszystkim jest to też komputer lekki.

Business obraz autorstwa drobotdean - www.freepik.com

Comments are closed.