Mocny przedstawiciel klasy biznesowej

Autor Adam • Dell Latitude • 24 cze 2018

Dell Latitude 3490 jest jednym z najmocniejszych i najbardziej rozbudowanych modeli wydanych przez tego producenta w tym roku. Na wstępie należy zaznaczyć, iż laptop ten jest przedstawicielem profesjonalnej klasy biznesowej, a zatem na jego zakup przeznaczyć będziemy musieli od 5 do 6 tysięcy złotych, w zależności od wybranego wyposażenia. Według notki producentów jest od stricte dedykowany wszystkim pracownikom, którzy korzystają z komputerów przez większość dnia roboczego i wykonują na nim działania o wysokiej lub bardzo wysokiej intensywności.

Nowoczesne rozwiązania i innowacje

Dell Latitude 3490 pochwalić się może również jedną z najlepszych kart graficznych dostępnych na rynku - w jego wyposażeniu znaleźć można model Radeon 530

Autor zdjęcia: pixabay.com

Model ten jest posiadaczem procesora o jednej z najbardziej rozwiniętych mocy, mowa tutaj o Intel Core i7 ósmej generacji (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/it-managers/8th-gen-core-processor-launch.html), procesor ten jest właścicielem czterech rdzeni, a zatem może już to nam wiele powiedzieć o jakości, jaką 3490 proponuje użytkownikom. Przechodząc do możliwości i szybkości odpalania różnorodnych aplikacji to żadnych problemów nie powinniśmy mieć z ich uruchamianiem oraz działaniem jednocześnie kilku z nich – pomóc ma w tym 16 GB pamięci operacyjnej, która efektywnie wpływa na wydajne możliwości urządzenia.

Dell Latitude 3490 pochwalić się może również jedną z najlepszych kart graficznych dostępnych na rynku – w jego wyposażeniu znaleźć można model Radeon 530. Może i nie posiada ona ogromnej mocy rozliczeniowej, ale dzięki innym funkcjonalnym możliwościom zastosowania spowoduje, iż laptop ten stać się może niezwykle atrakcyjną pozycją dla inżynierów czy grafików pracujących na rozbudowanych programach. Do wyróżników najnowszego Latitude 3490 zaliczyć można:

  • uniwersalność wykonania
  • karta graficzna oraz procesor najnowszej generacji
  • niezwykle wydajne możliwości działania, nawet przez długie godziny intensywnej pracy
  • przeznaczony dla branży biznesowej oraz profesjonalistów
  • dysk o pojemności 512 GB, co ułatwi przechowywanie plików o dużej pojemności.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.