Stacje graficzne Lenovo – cenowo dla każdego!

Autor Adam • Komputery Lenovo • 10 lut 2017

Lenovo w ostatnich latach udowadnia, że gigant jest w stanie produkować komputery dla każdej klasy społecznej. IMB oferuje stacje w cenach od 2000 złotych do 14, nawet 15 tysięcy złotych. Z roku na rok przybywa sympatyków sprzętu Lenovo, bo charakteryzują się one wysokim poziomem wykończenia, zabezpieczenia i dużą mocą obliczeniową.

Duża moc, niewielki wydatek

Lenovo w ostatnich latach udowadnia, że gigant jest w stanie produkować komputery dla każdej klasy społecznej

fot. lenovo.com

Stacje graficzne Lenovo dedykowane są głównie osobom pracującym w biurze (więcej). Mają dużą moc obliczeniową, pracują na podzespołach Intel oraz nVidia. Ich tryb funkcjonowania jest bardzo cichy. Najlepsze stacje graficzne wyposażone są w miedziane systemy chłodzenia, które nie wydają dźwięku. Praca na komputerach Lenovo jest komfortowa i umożliwia obsługę wielu programów jednocześnie.

Wbrew pozorom komputery ze średniej półki kosztują całkiem mało. Już za sumę 3000 złotych kupimy stację z dedykowaną kartą graficzną nVidia GTX. Dokładając do tej sumy kolejne 2000 złotych możemy sprawić sobie stację w układzie SLI (przynajmniej dwie karty graficzne, o czym więcej tutaj: http://www.nvidia.pl/object/sli-technology-overview-pl.html).

Tagi: , , ,

Comments are closed.