Tablety o jakości ThinkPadów

Autor Adam • Lenovo ThinkPad • 12 mar 2016

Tablety dzięki obecnie swoim zaawansowanym parametrom z powodzeniem mogą służyć jako bardziej mobilna wersja laptopa. To świetne rozwiązanie dla osób, które odbywają wiele spotkań służbowych i często podróżują. Lekka waga oraz solidna obudowa zapewniają wygodę użytkowania ale także trwałość sprzętu. Sercem tabletów Lenovo ThinkPad jest czterordzeniowy procesor Intel Atom, który gwarantuje płynność działania. W zależności od potrzeb użytkownika są trzy opcje tabletów Lenovo ThinkPad.

Tablety dzięki obecnie swoim zaawansowanym parametrom z powodzeniem mogą służyć jako bardziej mobilna wersja laptopa

fot. lenovo.com

8 calowa wersja urządzenia to najbardziej kompaktowe rozwiązanie. Waga tego tabletu to 0,5 kg a dzięki najnowszym technologią czas pracy baterii to aż 8 godzin ciągłego użytkowania. Poza tym wysokiej klasy matryca IPS, zapewniająca głębie kolorów. Tablet ma także przydatny w biznesie pakiet Windows z Officem. Wejście Micro HDMI umożliwia szybkie podłączenie do telewizora HD lub rzutnika.

Jeżeli chodzi o wersję 10-calową to ma ona podobne parametry. Warto wspomnieć o funkcji NFC, umożliwiającej szybką łączność z innymi urządzeniami. Dodatkowo Dwie kamery HD z funkcją nagrywania przydadzą się podczas konferencji online. Do tego modelu można także jako udogodnienie korzystać z pióra elektronicznego. Pozwala ono na zamianę notatek na tekst cyfrowy, działa także dzięki przyciskowi na zasadzie myszki.

Model Helix ma najbardziej zaawansowane wnętrze. Poza wysokiej jakości procesorem, modemem LTE, kamerą HD ma także bardzo wysoką jakość dźwięku. Bateria działa do 13 godzin. Można na nim pracować w trzech płaszczyznach – podpinając klawiaturę, korzystając tradycyjnie jak z tabletu oraz ustawić na wygodnej podstawce.

Tablety Lenovo cieszą się bardzo dobrą opinią (więcej: http://www.thinkpady.pl/lenovo-thinkpad/tablety-lenovothinkpad-produkt-malo-znany/). I te modele z serii ThinkPad nie rozczarują żadnego użytkownika. Wysoka wydajność w połączeniu z kompaktowym rozmiarem sprawiają, że zachwycą każdego kto choć raz weźmie go do rąk. Jest to produkt przeznaczony do pracy ale także do codziennego użytkowania.

Tagi: , , ,

Comments are closed.