ThinkPad Carbon – produkt totalnie luksusowy

Autor Adam • ThinkPada Carbon • 12 lut 2016

Jeżeli szukasz najwyższej jakości komputera przenośnego to już możesz zakończyć swoje poszukiwania. ThinkPad Carbon to dokładnie to czego potrzebujesz (więcej). Jest to jeden z flagowych komputerów przenośnych marki Lenovo i zarazem jedna z najwydajniejszych konstrukcji w swoim segmencie. Komputer ten plasowany jest w segmencie ultrabook a więc ultracienkich i ultrawydajnych jednostek, które wyznaczają nowe standardy w tworzeniu komputerów. Lenovo doskonale wie jak powinien wyglądać tego typu komputerów czego ThinkPad Carbon jest idealnym przykładem. Ten niewielki sprzęt jest tak naprawdę w stanie zrobić bardzo wiele. Dzięki bardzo wydajnym podzespołom jest on w stanie przede wszystkim umożliwić obróbkę grafiki czy wideo a również zrelaksować się przy najnowszych grach komputerowych. Jest to więc sprzęt niesamowicie uniwersalny.

Jeżeli szukasz najwyższej jakości komputera przenośnego to już możesz zakończyć swoje poszukiwania. ThinkPad Carbon to dokładnie to czego potrzebujesz

fot. lenovo.com

Producent zadbał również o jego odpowiednie wykonanie a świadczy o tym przede wszystkim obudowa wykonana z karbonu. Dzięki temu sprzęt jest lekki a przy tym bardzo solidny. Obudowa jest idealnie sztywna a co za tym idzie na komputerze tym pracuje się bardzo komfortowo i nie sprawia one kompletnie żadnych problemów. Komputer ten jest więc bez wątpienia godnym uwagi sprzętem w swoim segmencie.

Jeżeli chodzi o hałas oraz wydzielane ciepło to obydwa te parametry stoją na bardzo dobrym poziomie. Komputer nawet podczas bardzo dużego obciążenia nie grzeje się bardzo mocno przez co wentylator nie chodzi na najwyższych obrotach i hałas nie wzrasta bardzo mocno.

Tagi: , , ,

Comments are closed.