ThinkPad poprzedniej generacji, a całkiem nowoczesny

Autor Adam • Komputery Lenovo, Lenovo ThinkPad • 21 sty 2016

Szukasz sprzętu idealnego i do pracy i do rozrywki multimedialnej? To dobrze trafiłeś. T540p pozwala Ci na wydajne korzystania z niego w każdej chwili. Bateria pozwoli ci nawet na 13 godzin pracy. Do tego bardzo mocny procesor Intel czwartej generacji pozwala na korzystanie z bardzo wymagających aplikacji.

Klawiatura ThinkPada nie ma sobie równych pod względem oporu klawiszy oraz ich odpowiedzi

fot. lenovo.com

Mimo, że sprzęt jest łudząco podobny do starszych modeli Lenovo to jest to jednak zupełnie nowa konstrukcja. Sprzęt waży około 2,6 kg, jest więc nieco lżejszy od jego poprzednika. Cała obudowa wzmocniona jest włóknem szklanym. Laptop jest dość dużych rozmiarów patrząc na dzisiejsze standardy minimalizacji wszystkiego, lecz dzięki temu zachowuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia.

Klawiatura ThinkPada nie ma sobie równych pod względem oporu klawiszy oraz ich odpowiedzi. Klawisze są wyprofilowane dzięki czemu zapewniają większą wygodę pisania. Do tego klawiatura posiada dwustopniowe podświetlenie co pozwala na pracę w ciemności.

Firma Lenovo w testowanym modelu oferuje użytkownikom trzy różne typy matryc 15 calowych, wszystkie typy są matowe  i różnią się rozdzielczością.  Do tego obraz w wysokiej rozdzielczości 3K z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas rozrywki multimedialnej.  T540p posiada dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GT 730M 1 GB, która idealnie sprawdzi się zarówno w pracy jak i pry rozrywce.

Wbudowana karta sim i modem Wifi pozwolą Ci być zawsze w kontakcie ze światem. Dzięki nim nie stracisz połączenia z siecią a tym samym nic nie zakłóci  Twojej pracy lub rozrywki.

Z pewnością jest to kolejny sprzęt od Lenovo, który zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeżeli więc zależy Ci na bardzo dobrym obrazie i mobilności sprzętu a do tego na tym by był wytrzymały i odporny na różne warunki, powinieneś wybrać Lenovo ThinkPad T540p.

Tagi: , , ,

Comments are closed.