Zaledwie 14,1 calowy ekran Full HD, 1,7 kilograma wagi i 14 godzin pracy na pełnej baterii – te trzy cechy charakteryzują Lenovo ThinkPad T460. Jest to komputer dedykowany biznesmenom, którzy cenią sobie niewielkie rozmiary mobilnej stacji roboczej. Czy ten zaskakująco drogi model Lenovo ma szansę zdobyć serca klientów? Tak, zwłaszcza tych biznesowych (więcej pod linkiem).

Zaledwie 14,1 calowy ekran Full HD, 1,7 kilograma wagi i 14 godzin pracy na pełnej baterii - te trzy cechy charakteryzują Lenovo ThinkPad T460

lenovo.com

Wydajność ponad wszystko

Lenovo ThinkPad T460 wyróżnia się bardzo szybkim procesorem Intel Core i5 oraz dużą ilością pamięci RAM – 32 GB. Urządzenie wspierane jest przez zintegrowaną kartę graficzną, Intel HD Graphics 5500, która zdobyła miano legendy, gdyż wyposaża się w nią większość laptopów nie gamingowych. Wydajność pracy to nie tylko mocne podzespoły, ale też funkcjonalny touchpad i wyspowa, komfortowa klawiatura. Klawisze można dowolnie programować, zaś touchpad precyzyjnie wskazuje ruchy kursora. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowej myszy.

Stworzony do pracy mobilnej

Komputer posiada wiele zalet, które świadczą o jego multimedialności. Ma wbudowaną kamerę internetową oraz mikforon, a ponadto jest bardzo spersonalizowany. Idealnie nadaje się do pracy w biegu, gdyż naładowana bateria zniesie 14 godzin pracy przy średnim obciążeniu sprzętowym. Warto dodać, że laptop pracuje w technologii SSD, co może martwić mając na uwadze fakt, że boczne panele wyposażono w superszybki interfejs USB 3.0

Lenovo ThinkPad T460 kosztuje ponad 7 tysięcy złotych, dlatego przed zakupem należy zadecydować,  jaki rodzaj wyposażenia nas interesuje. Jeśli zależy nam jedynie na mobilności, to niektóre modele można nabyć za mniej, niż 5000 złotych.

awatar autora
Adam Nowicki Specjalista ds. marketingu
Nazywam się Adam Nowicki i w All-Comp pełnię rolę specjalisty ds. marketingu oraz wsparcia klienta. Swoją przygodę ze światem komputerów rozpocząłem wiele lat temu, gdy zafascynowały mnie pierwsze konsole i składanie pecetów z odzyskanych części. Ta ciekawość ewoluowała z czasem w chęć pomagania innym w odnajdywaniu się w gąszczu technologicznych rozwiązań i świadomym dokonywaniu zakupów.